Satışı yapılan ürünler stokta bulunuyor mu?
Satışı yapılan ürünler orjinal mi?
Siparişim kaç günde elime ulaşır?
Siparişim için ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?
Siparişimin ücretini teslimat sırasında kapıda ödeyebilir miyim?
Bir kredi kartına veya banka hesabına sahip değilseniz alışverişlerinizi kapıda ödeme seçeneği kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda kargo görevlisi siparişlerinizi teslim ederken ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli sipariş toplamına yansıtılacaktır.
Siparişimi oluşturdum, nasıl ödeme yapabilirim?
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde ödeme aracı kuruluşumuz vasıtasıyla kredi kartı ile peşin/taksitli ödeme yapabilir, firma hesabımıza havale/eft yapabilirsiniz.
Kredi kartı kullanarak yapacağım alışverişlerde güvende miyim?
Sitemiz, en yüksek güvenlik sertifikası olan 256 Bit EV SSL sertifikasına sahiptir. Gerekli açıklamalara Güvenli Alışveriş sayfasından ulaşabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz koruma altındadır. Ayrıca ödeme altyapımızda iş ortağımız olan PayTR, BDDK yetkili ödeme kuruluşudur ve tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.
Alışveriş sırasında kullandığım kredi kartından bilgim dışında tahsilat yapılır mı?
Aresoutdoors üzerinden yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmaz. 3D Secure sistemi ile kart bilgilerinizi bankanıza göndermiş olursunuz. Bu nedenle isteğiniz ve bilginiz dışında kesinlikle tahsilat yapılmamaktadır.
Satın almış olduğum ürünler hangi kargo firması ile gönderilecek?
Firmamız Yurtiçi Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo firmaları ile anlaşmalıdır. Satın almış olduğunuz ürünler ilgili firmalar vasıtasıyla tarafınıza ulaştırılmaktadır.
Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargonuzu teslim alırken, görevlinin yanında mutlaka paketinizi kontrol etmelisiniz. Ürünün kargo paketinde ya da üründe fark edilir şekilde hasar, kırık, darbe teslim edilmesi halinde kargo görevlisine mutlaka ‘Hasar Tespit Raporu’ düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin Zabıt, tutanak ve ya belge düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan kargo görevlisine iade edebilir veya kargo şubesinde ürünün kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. Hasar tespit belgesini düzenletmemeniz durumunda üründeki sorunun kargo ya da mağaza kaynaklı olduğunu ispat etmeniz mümkün olmamaktadır. Daha sonra bizimle iletişime geçmeniz durumunda sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?