aresoutdoors.com SSL Güvenlik sertifikalarının arasında en yüksek derece güvenlik gerektiren Extended Validation  SSL sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. 
Dünyanın en büyük online güvenlik yazılım şirketi COMODO CA tarafından sağlanan bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm ticari işletmeler gibi yüksek ve detaylı güvenlik sorgulamalarından başarıyla geçmiştir.


Kullandığınız tarayıcının özelliklerine göre değişmekle birlikte; adres çubuğu firma ünvanı ile birlikte yeşil renkte gözükecektir. Ayrıca firma ünvanına tıklandığında açılan pencere aracılığıyla geçerli güvenlik sertifikası hakkında daha detaylı bilgi alınabilir. Tarayıcınızın görüntüsü yandaki şekilde olacaktır.3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. aresoutdoors.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde, aracı ödeme kuruluşumuz sayesinde kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?